Skip to content

2 Szybki przewodnik po Trenbolone Acetate optymalny cykl dla początkujących Sklep ze sterydami online

2 Szybki przewodnik po Trenbolone Acetate optymalny cykl dla początkujących Sklep ze sterydami online

Jak więc widać, decyzję o jego przyjmowaniu warto podejmować odpowiedzialnie. O ewentualnym, pozytywnym wpływie trenbolonu na organizm powiedzieliśmy już sporo, na forach dla kulturystów również https://mcaresolution.com/odkryto-nowe-waciwoci-peptydow-w-walce-z-chorobami/ możemy znaleźć sporo głosów zachwalających przyjmowanie tej substancji. Jednakże osoby, które chcą się na to zdecydować powinny mieć świadomość występowania dość uciążliwych skutków ubocznych.

Trenbolone Acetate 100mg 10x1ml Virtutis Pharma

Dla osób bardziej doświadczonych te dawki mogą być większe nawet do 100 mg dziennie. Stosowanie Octanu Trenbolonu powoduje polepszenie metabolizmu,dzięki niemu wszystkie czynniki odżywcze które spożywamy stają się cenne , stąd wykorzystywanie trenbolonu w hodowlach zwierząt. Został stworzony podobnie jak deca , na potrzeby weterynaryjne w latach 60 , sam trenbolon jest zmodyfikowaną wersją nandrolonu , co za tym idzie ze względu na jego skład , stał on się jednym z najmocniejszych sterydów na rynku . Posiada również zdolność do znacznego ograniczania produkcji antyanabolicznych (niszczących mięśnie) hormonów glukokortykoidowych, zwłaszcza kortyzolu. Pomimo tego Trenbolon nie powoduje ginekomastii, powoduje natomiast obniżenie libido poprzez słabą androgenność w tkankach DHT zależnych oraz niekorzystne przesunięcie stosunku androgenów do estrogenów. Aby temu zapobiec wystarczy równocześnie z Trenbolonem przyjmować Testosteron lub inny 5-alfa redukujący androgeny (np. Proviron).

Prababolan Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate 76mg 10amp MultiPharm

  • Jest to pytanie na które tak naprawdę nikt nie może udzielić odpowiedzi.
  • Hamuje metabolizm, jak również powstrzymuje aromatyzujące wiązania do androgenów, co wpływa na szybsze budowanie masy.
  • Jak wspominaliśmy stosowanie trenbolonu sprawia, że naturalne wydzielanie testosteronu przez organizm ulega zmniejszeniu co prowadzi do problemów z erekcją.

Można jednak jemu zapobiec stosując małe dawki (10mg/dzień) isotretinoiny – nazwy handlowe Izotek/Accutane. Testosteronu, który zwiększa “agresję” podczas treningów, trenbolone często zwiększa ją także poza siłownią. Nie mam na myśli tutaj oczywiście wpadania w furię z byle powodu, jednakże bez wątpienia dużo częściej denerwują mnie rzeczy na które normalnie nie zwróciłbym uwagi. W przypadku tej mieszanki konieczne jest wykonywanie zastrzyków każdego dnia.

Właściwości anaboliczne trenbolonu wynikają z faktu, że jest on spowinowacony z receptorami androgenowymi i silnie się z nimi łączy. Kolejną właściwością trenbolonu, na którą warto zwrócić uwagę jest przyspieszenie regeneracji tkanek oraz wzmożona produkcja czerwonych krwinek. Trenbolon, to bardzo popularny steryd anaboliczny, który jest stosowany w celu zwiększenia masy mięśniowej oraz poprawy tak zwanej definicji mięśnia. Jest to steryd jakościowy, który zawiera w sobie ogromną dawkę estrogenów.

Co ważne, aby uniknąć komplikacji oraz skutków ubocznych niezbędne jest także podawanie testosteronu jako środka równoważącego zatrzymywanie przez trenbolon jego naturalnego wydzielania. Trenbolon jest środkiem o dość długim oddziaływaniu, dlatego też iniekcje można powtarzać co 2-3 dni, niemniej jednak wiele osób, które go przyjmują decyduje się na codzienne zastrzyki by odnieść lepsze efekty. Stosowanie w hormonalnej terapii zastępczej samego estrogenu zwiększa ryzyko przerostu i raka błony śluzowej macicy; stosowanie progestagenu przynajmniej przez 12 dni w cyklu zmniejsza istotnie to ryzyko. Stosowanie w hormonalnej terapii zastępczej samego estrogenu zwiększa również ryzyko wystąpienia raka jajnika; nie wiadomo, czy zastosowanie preparatów złożonych wpływa na to ryzyko. Stosowanie hormonalnej terapii zastępczej zwiększa ryzyko rozwoju choroby zakrzepowo-zatorowej. Trenbolon poprawia masę jakościową, zwiększa przyrost mięśni, natomiast nie jest typowym sterydem do budowania masy ilościowej.

Według mnie najlepszą dawką na pierwszy cykl z użyciem trenu jest 350mg/tydzień połączone z 175mg/tydzień testosteronu. Są to stosunkowo małe dawki, jednakże wystarczające do budowy sporej ilości masy mięśniowej. Główną zaletą takiego dawkowania jest brak konieczności korzystania z inhibitorów aromatazy.

Stosowanie tego środka wpływa na poprawę definicji mięśnia, wpływa na jego spięcie i zwiększa jego rozmiar. Budowa chemiczna Trenbolonu, powoduje, że jest on odporny na działanie enzymu aromatazy, co oznacza, że wstrzyknięty związek, nie ulegnie konwersji do estrogenu. Ten steryd jest wysoko ceniony wśród sportowców ze względu na jego zdolność do zwiększania twardości mięśni, definicji i surowej siły bez niepożądanej retencji wody i przyrostu tkanki tłuszczowej.

Share

Comments are closed.